„Wiscosa Hõbekala ja Ölle Kapp 2024“ tenniseturniiri võitjad on selgunud

Kui aasta tagasi sai Hiiumaal ellu kutsutud uus tennisevõistlus siis eelmisel nädalavahetusel toimus sellele järg. Ilmataadi -ja ennustajate kiuste läks kõik nagu lepase reega.

Laupäeva hommikul kogunes Kärdla tenniseväljakule poolsada tennisesõpra, kes nädalavahetuse jooksul selgitasid kahes tugevusgrupis parimad. Algajate grupp sai nimeks  „Värsked kalad“ ja kogenud mängijatel „Vanad kalad“. 

Kui laupäeval näitas ilmateade, et õhtupoolikul tabab Kärdlat suurem vihm siis tegelikkuses oli taevas ümberringi sünge aga ühtegi tilka ei tulnud. Enne uinumist sai veel pilk visatud pühapäevasesse ilmaennustusse. Kuna lubati päikest siis uni tuli rahulik ja magus. Hommikul kella seitsme ajal aga hakkas vihma sadama??? Mis siis nüüd?

Õnneks see ei olnud väga tugev ja kastis väljakud ilusti ära ning kell 10 võis turniiriga jätkata. Päeva jooksul pakkus ilm päikest, äikest, pilvi ja udu ning rohkem kui kümne kraadiseid temperatuuri kõikumisi mõlemas suunas. Selle kõige kiuste olid õhtuks parimad selgunud.

„Värsked kalad“ grupis jäi alistamatuks paar Kristina Halla ja Eret Lukas, kes ülimalt tasavägises finaalis alistasid Mari Vahtra ja Indrek Laaniste. Ka kolmanda koha kohtumine pakkus pinget viimaste sekunditeni. Sellel korral jäid peale Hebe-Kai Kann ja Taavi Liivandi.

„Vanad kalad“ grupi võitja karika võis pea kohale tõsta õde-venda Liisi Maar ja Leemet Käär, kelle paremust pidid finaalis tunnistama Maarika Matt ja Rando Reining. Väga põnevas kolmanda koha mängus, väljusid võitjana Teele Talts ja Georg Linkov.

Tänud kõigile osalejatele ja toetajatele. Tänu teile oli meil põnev ja meeleolukas nädalavahetus ning söögi -, joogi ja auhinnalaud rikkalikult kaetud!  Selle suvehooaja alustuseks on Wiscosa auks korraldatud spordivõistlus tehtud …….. nüüd on aeg edasi liikuda kultuuriga!

Kohtumiseni Wiscosa Kultuuritehases!

Jaga postitust
Hiiumaa Tenniseklubi