Kogupere Elamuskeskus Tuuletorn

Tuuletorni on peidetud erinevaid võimalusi sportimiseks. Seal on võimalik käia nii jõusaalis, ujulas, rühmatreeningutes, ronimas kui ka bowlingut mängimas.

Tuuletorni Baltimaade kõrgeim siseruumides ronimissein on 20 meetri kõrgune ning seda julgestavad neli automaatset julgestusliini. Seinal on võimalus ronida köitega nii all kui ka üleval julgestuses.

Ujulas on suur bassein, milles on neli 25-meetrist rada. Lisaks täiustavad suurt basseini väike bassein koos liumäe ning massaažijugadega. Pärast suplemist on võimalik lõõgastuda auru- või leilisaunas. Lisaks on keskuses veel ka nii privaatne kui ka infrapunasaun.

Sportlikke tegevusi on võimalik harrastada nii jõu- kui ka kardiomasinatega varustatud jõusaalis, aga ka suures aeroobikasaalis, kus on nii kangikomplektid, stepipingid, võimlemispallid, hüpitsad, hantlid, aeroobikamatid, massaažirullid, poksikotid, TRX-rihmad ning lauatenniselaud.

Seltskondlikult aktiivne harrastus on ka bowling, mida on võimalik mängida neljal rajal, mis mahutavad maksimaalselt kuute inimest.

Uudised

Värsked ülevaated ja huvitavad hetked meie klubi spordielust.

Hetkel uudiseid pole, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Sündmused

Nimekirjas kuvatakse esimestena kõiki sündmuseid. Vaate kohandamiseks kasuta filtreid.

Events :: Toimumisaeg (custom)
Hetkel pole ühtegi sündmust kuvada, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Galerii

Sirvi meie fotogaleriid, mis kajastab klubi tegevusi, mängijaid ja olulisi sündmusi.

Kogupere Elamuskeskus Tuuletorn

Astu liimeks