Hiiumaa Spordikeskus

Hiiumaa Spordikeskus, avatud 2021. aasta oktoobris, on Hiiumaa kõige uuem spordirajatis. See pakub mitmekülgseid spordialasid oma täissuuruses spordisaalis ja 650-kohalise tribüüniga. Spordikeskus sisaldab jalgpalli, korvpalli, võrkpalli, tennist, sulgpalli, lauatennise võimalusi ja rühmatreeninguid.

Keskusel on kaasaegne jõusaal ja kergejõustikuala, kus on 60-meetrine jooksurada, kaugushüppekast ja heiteala. Lisaks saun lõõgastumiseks ja majutus 48 inimesele 12 toas, võimalusega ka toitlustusega.

Keskuses on ka ruumid koolitusteks ja seminarideks, pakkudes ideaalset kohta sporditeemaliste arutelude jaoks. Hiiumaa Spordikeskus on suurepärane koht mängimiseks, arenguks ja kasvuks. Ootame Sind!

hiiumaa spordikeskus
hiiumaas sport logo

Uudised

Värsked ülevaated ja huvitavad hetked meie klubi spordielust.

Hetkel uudiseid pole, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Sündmused

Nimekirjas kuvatakse esimestena kõiki sündmuseid. Vaate kohandamiseks kasuta filtreid.

Events :: Toimumisaeg (custom)
Hetkel pole ühtegi sündmust kuvada, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Kodukord

1. Tenniseväljakud on avatud maist oktoobrini. Vihma korral võivad väljakud olla suletud, siis on võimalus tennist mängida Hiiumaa Spordikeskuses asuvas tennisehallis

2. Võimalik on tasu eest laenutada tennisereketeid ja palle.

3. Kui broneeritud aega ei saa kasutada, tuleb sellest viivitamatult administraatorile teatada.

4. Tenniseväljakule lubatakse ainult sportlikus riietuses. Ilma särgita mängimine tenniseväljakutel ei ole lubatud. Savi-liivaväljakul mängimiseks peavad mängijal olema selleks mõeldud spetsiaalsed jalanõud.

5. Enne mängima asumist palun kasta vajadusel väljak. Lõpeta mängimine 5 minutit enne broneeritud aja lõppu, et jõuaksid väljaku harjata ja puhastada jooned enne uute mängijate saabumist;

Hiiumaa Spordikeskus

Astu liimeks