Hiiumaa Ratsaspordikeskus

MTÜ Hiiumaa Ratsaspordikeskus ühendab ratsasportlasi, kes treenivad Soo-Oru tallis Hiiumaal. Soo-Oru tallis harjutab igapäevaselt kokku ligikaudu 40 Hiiumaa Spordikooli õpilast, keda juhendavad kolm kogenud treenerit. Lisaks Hiiumaa Spordikooli õpilastele osalevad eratreeningutel täiskasvanud ratsasportlased, Hiiumaa puuetega lapsed, aga ka ratsutamise huvilised väljastpoolt Hiiumaad.

Hiiumaa Ratsaspordikeskus on loodud eesmärgiga olla abiks ja toetada noorte ratsasportlaste mitmekülgset arengut ning erinevatel võistlustel osalemist. Paljudel lapsevanematel ei ole võimalik tasuda kõiki võistlustega seotud kulusid, seega on iga rahaline toetus vajalik ja oluline. Sellega saavad Hiiumaa noored sportlased erinevatel võistlustel osaleda ja teistega võrdselt konkurentsis püsida.

Ratsaspordikeskuse kasvandikud on olnud edukad ning toonud koju hulgaliselt erinevaid auhindu. Nad on esindanud Hiiumaad nii rahvusvahelistel, rahvuslikel kui ka Eesti Ratsaspordi Liidu välistel võistlustel. Samuti Eesti meistrivõistlustel, kuhu pääsevad vaid kvalifitseerunud ratsasportlased.

Lisaks noorte sportlaste toetamisele püüab MTÜ oma tegemistesse kaasata ka saare kogukonda, pakkudes erinevaid peredele suunatud tegevusi nii Soo-Oru tallis kui ka üle-hiiumaalistel üritustel. Ühingu tegevuse eesmärgiks on motiveerida kohalikke treenereid ning kaasata spetsialiste väljastpoolt Hiiumaad nii treenerite kui ka ratsasportlaste koolitamiseks. Ratsaspordikeskust saab jälgida sotsiaalmeedias Soo-Oru Tall  ja hiiumaaratsaspordikeskus  kontode kaudu.

Uudised

Värsked ülevaated ja huvitavad hetked meie klubi spordielust.

Hetkel uudiseid pole, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Sündmused

Nimekirjas kuvatakse esimestena kõiki sündmuseid. Vaate kohandamiseks kasuta filtreid.

Events :: Toimumisaeg (custom)
Hetkel pole ühtegi sündmust kuvada, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Galerii

Sirvi meie fotogaleriid, mis kajastab klubi tegevusi, mängijaid ja olulisi sündmusi.

MTÜ Hiiumaa Ratsaspordikeskus

Astu liimeks