Hiiumaa jooksugrupp

Hiiumaa Jooksugrupp on jooksukogukonnast välja kasvanud vabatahtlike panusel toimiv ürituste korraldaja. Grupp korraldab jooksu-, maastikujalgratta- ja suusavõistlusi ning ühistreeninguid.

Lisaks korraldab grupp jooksuvõistluseid nii kevadel kui ka sügisel Paluküla jooksu- ning maastikujalgratta võistlustest Hiiumaa rattanädalavahetust, mille raames toimuvad Emmaste öösõit ning Paluküla rattasõit. 2024. aastal lisandub võistlusplaanidesse Husqvarna XCO Paluküla etapp. Suusavõistlustest viib grupp läbi Paluküla suusasõitu, mille toimumise eelduseks on väga head lumeolud ja mille puhul on tegemist ainsa Hiiumaa suusavõistlusega.

Ettevõtmise missiooniks on luua tugev ning toetav kogukond, mis läbi inspireerivate, liikumisele suunatud spordiürituste ja taristu arendamise paneb aluse hiidlaste pikale ning tervele elueale. Selleks on grupp rajanud Kärdlasse välijõusaali ja madalseikluspargi. Samuti on ühing algatajaks ning eestvedajaks Paluküla terviseraja uuendamisele ja arendamisele. Grupp alustas 2017. aastal suusaradade võrgustiku uuendamise ja parendamisega. Viimaste arendustegevustena on ühing planeerinud ning rajanud Paluküla terviserajale maastikujooksu- ja maastikurattarajad.

Uudised

Värsked ülevaated ja huvitavad hetked meie klubi spordielust.

Hetkel uudiseid pole, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Sündmused

Nimekirjas kuvatakse esimestena kõiki sündmuseid. Vaate kohandamiseks kasuta filtreid.

Events :: Toimumisaeg (custom)
Hetkel pole ühtegi sündmust kuvada, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Galerii

Sirvi meie fotogaleriid, mis kajastab klubi tegevusi, mängijaid ja olulisi sündmusi.

Hiiumaa jooksugrupp

Astu liimeks