Emmaste Põhikool

Emmaste Põhikool pakub mitmekesiseid liikumisvõimalusi, mis toetavad ka teadmiste omandamist. Õpilastele on pikematel vahetundidel ja liikumisringides võimaldatud aktiivne tegevus. Hetkel toimub 1.-3. klassile kergejõustikuhõnguline liikumistund, kus osalevad kõik õpilased. Pikad vahetunnid veedavad põhikooli I ja II astme õpilased õues, kus neid ootavad ronimispüramiid, mänguväljak ja tasakaaluliin. Samuti julgustatakse õpilasi osalema trennides ja Hiiumaa koolinoorte võistlustel.

Kool osaleb projektis “Sport kooli”, pakkudes 1.-3. klassile jalgpallitundi ja -treeninguid jalgpallitreener Tanel Klee juhendamisel. Kergejõustikutreeningud toimuvad õpetaja Tiina Koidu ja palliringi tegevused õpetaja Paul Jenase juhendamisel. Õpilased käivad ka Hiiumaa Spordikooli treeningutel Kärdlas, osalevad ratsutamises Kassaris ning ujumis- ja lasketreeningutel Käinas. Matkatarkusi omandatakse Noorkotkaste ja Kodutütarde liikumises.

Emmaste Põhikoolis on suurepärased liikumisvõimalused. Spordihallis saab mängida lauatennist, võrkpalli, korvpalli, sulgpalli ja jalgpalli ning teha kergejõustikutrenni. Õuealal on jalgpallistaadion, tennise- ja rannavolleväljakud, korvpalliväljak, kettaheitering ning kergejõustikustaadion. Koolist 2 km kaugusel on madalseiklusrada, trikirataste ramp ja discgolfirada.

 

Uudised

Värsked ülevaated ja huvitavad hetked meie klubi spordielust.

Hetkel uudiseid pole, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Sündmused

Nimekirjas kuvatakse esimestena kõiki sündmuseid. Vaate kohandamiseks kasuta filtreid.

Events :: Toimumisaeg (custom)
Hetkel pole ühtegi sündmust kuvada, aga vaata kindlasti mõne aja pärast uuesti.

Tulemused

Viimased võistlustulemused ja ürituste kokkuvõtted

Vali aasta
Üritus
Kuupäev

Emmaste Põhikool

Astu liimeks